Zážitková seznamka 2018-02-23T12:14:23+00:00

Setkání s Mirkou

V době, kdy jsme se s Mirkou osobně potkali, jsme se znali už od pohledu ze školy. Studovali jsme oba psychologii na FF UK.

Skoro okamžitě jsme se začali bavit o seznamování – tématu, které nás oba zajímá.

Velmi brzy jsme zjistili, že máme podobný nápad, a to vytvořit originální seznamovací projekt, který by lidem poskytl možnost poznat sebe a druhé lidi v různých situacích. Shodli jsme se, že chceme, aby si lidi odnášeli především zážitek, který se jim zapíše do paměti.

Rozvinutí nápadu

Myšlenku jsme začali dál rozvíjet. Zjistili jsme, že máme v hlavě spoustu nápadů na aktivity, které jsme si sami na sobě rovnou zkoušeli.

Oba jsme byli z představy společného projektu čím dál tím víc nadšení. Uvědomili jsme si, kolik lidí by v dnešní době pracovního vytížení a neosobního Internetu ocenilo lidské setkání s podobně naladěnými fajn lidmi v bezpečném prostředí.

Měli jsme jasno – jdeme do toho.

Zážitková seznamka Titali

Netrvalo dlouho a Zážitková seznamka Titali byla na světě. Ohlasy účastníků hned prvních seminářů nám ukázaly, že jsme trefili do černého.

Na konci roku 2017, po dvou letech působení, máme za sebou několik desítek úspěšných seminářů s více než 400 spokojenými účastníky.

Je mou radostí vám představit tento náš srdeční projekt.

Vstup do Zážitkové seznamky Titali

http://www.zazitkova-seznamka.cz