Zážitková seznamka 2017-05-30T17:41:48+00:00

Setkání s Mirkou

V době, kdy jsme se s Mirkou osobně potkali, jsme se znali už od pohledu ze školy. Studovali jsme oba psychologii na FF UK.

Skoro okamžitě jsme se začali bavit o seznamování – tématu, které nás oba zajímá.

Velmi brzy jsme zjistili, že máme podobný nápad, a to vytvořit originální seznamovací projekt, který by lidem poskytl možnost poznat sebe a druhé lidi v různých situacích. Shodli jsme se, že chceme, aby si lidi odnášeli především zážitek, který se jim zapíše do paměti.

Rozvinutí nápadu

Myšlenku jsme začali dál rozvíjet. Zjistili jsme, že máme v hlavě spoustu nápadů na aktivity, které jsme si sami na sobě rovnou zkoušeli.

Oba jsme byli z představy společného projektu čím dál tím víc nadšení. Uvědomili jsme si, kolik lidí by v dnešní době pracovního vytížení a neosobního Internetu ocenilo lidské setkání s podobně naladěnými fajn lidmi v bezpečném prostředí.

Měli jsme jasno – jdeme do toho.

Zážitková seznamka a její přerod do Zážitkové akademie Titali

Netrvalo dlouho a Zážitková seznamka byla na světě. Ohlasy účastníků hned prvních seminářů nám ukázaly, že jsme trefili do černého.

V březnu r. 2017, po 1,5 roce úspěšných seminářů s více než 250 spokojenými klienty, jsme rozšířili naši nabídku a transformovali projekt na Zážitkovou akademii Titali.

Je mou radostí vám představit tento náš srdeční projekt.

Vstup do Zážitkové akademie Titali

 

http://www.titali.cz