Roční mentoring od Mika Dillarda, asi můj splněný sen

V pondělí jsem se dozvěděl, že úspěšný podnikatel a můj velký oblíbenec Mike Dillard nabídne roční mentoring (s možností dalšího prodloužení) skupině podnikatelů, kterým osobně (jako že ale samozřejmě virtuálně :o)) pomůže s nastartováním jejich podnikání.

Podívejte se na video níže, v jeho komentáři je pak i odkaz na samotný mentoring, případně také zde:

Mike Dillard Mentoring

Pozor, jeho nabídka je platná pouze do půlnoci 15.1.2015.

Jinak v mém videu se taky zmiňuju o záměru vytvořit menší mastermind skupinu podobně smýšlejících lidí, které mentoring Mika Dillarda také oslovil, a kteří by se chtěli po dobu jednoho roku pravidelně scházet a pomáhat si navzájem.

Tady přidávám i odkazy na knížky z videa, které doporučuju:

Attraction Marketing Formula
Attraction Marketing Formula

Magnetic Sponsoring - small
Magnetic Sponsoring

By | 2021-10-14T08:23:44+01:00 14.01.2015|5 Comments

5 Comments

 1. Mirek Rehor 16.01.2015 at 10:01 - Reply

  Rekni mi – proc to ten Mike Dillard dela? Za takovyhle pakatel? Kdybych umel vydelavat milion kc mesicne, tak na nejaky mutanty kaslu. Max bych si nasel par „zaku“ a ty ucil 1:1. Ale cpat to hromadne pres internet? 🙂

  • Martin Zákostelský 16.01.2015 at 10:59 - Reply

   Tak jeho motivy samozřejmě s jistotou schopen určit nejsem. Ale co jsem pochopil, tak on toho vyzkoušel už mnoho (včetně učení několika žáků osobně) a tohleto je další level – zpřístupnit jeho pomoc přes leverage většímu počtu lidí, a přitom zůstat maximálně osobní (viz jeho nabídka revize stránek lidí).

   Jinak já řeším hlavně svojí motivaci a to, jak na mě ten člověk působí a jakou mi dává hodnotu číst jeho knížky a články. Podle toho jsem se z velké části rozhodoval…a musím říct, že definitivně rozhodla ta nízká cena.

   Míro možná otázka na tebe: Co bys dělal ty, kdybys vydělávat miliony? Pochybuju, že bys jenom cestoval, honil se za zážitky nebo se válel na pláži. To člověka brzy omrzí a začne se cítit zbytečný. Dal by ses do práce, která má šanci vydělat co nejvíc dalších peněz a zmanipulovat co nejvíc lidí za málo práce? Nebo by sis dovolil dělat práci, která tě maximálně uspokojuje a pomáhá ostatním lidem? Věřím tomu, že jsou lidé, co si vyberou různé možnosti…ale já chci patřit do té třetí skupiny, a chci se učit od lidí, u kterých mám pocit, že už tam jsou.

   No uvidíme, určitě pak o tom budu psát nějaký report, co mi to dalo. Jestli to byl celé divadlo a bude tam jenom pár generic videí, které mi nic nedají, určitě se o to podělím. :o)))

  • Vít Houska 18.01.2015 at 15:03 - Reply

   Ze by pro penize? 🙂 Myslim, ze se tim moc netaji, i kdyz jsem to detailne neprocital http://mikedillard.com/behind-the-curtain-how-im-going-to-build-a-5-million-dollar-business-from-scratch-in-2015-and-what-im-going-to-do-with-that-money/
   Ale nejak zapomnel uzavrit prihlasky, uz ma davno po terminu 🙂

   • Martin Zákostelský 18.01.2015 at 15:10 - Reply

    Tak peníze tam budou faktor vždycky. Btw přihlásilo se mu tam 2800 lidí. Takže vyinkasoval nějakých 6-7 mega.

    • Vít Houska 18.01.2015 at 15:34 - Reply

     No jak funguje tenhle business je ve zkratce pod nadpisem Any Profitable Business Model
     Needs These Four Parts…

Leave A Comment