Green Ways – zkušenosti s mladým ječmenem a chlorellou

Již přibližně půl roku je součástí mého denního jídelníčku mladý ječmen a chlorella značky Green Ways. V tomto videu jsem se pokusil o střízlivé zhodnocení jejich přínosu do mého života.

By | 2017-05-30T17:41:54+00:00 29.11.2014|3 komentáře
 • t. :-)

  Dobrý 🙂

 • t2

  Ahoj Martine, vážím si tvé úpřímné „zpovědi“ a otevřenosti. Chtěl bych se zeptat, jak chlorelu a ječmen vidíš s odstupem od listopadu loňského roku?

  • Martin Zákostelský

   Ahoj,
   podstoupil jsem teď půst, takže to znamenalo i pauzu od zelenáčů, a po tom půstu jsem si navyknul ráno místo ječmene si dávat čerstvou mrkvovou šťávu. Sedí mi to teď víc, asi proto, že je to víc zahřívací než ječmen, který ochlazuje. Chlorellu jedu stále, 1-2x denně větší dávku. Počítám, že ječmen zase nastoupí zpátky, až me mrkev omrzí.

   Jinak já mám teď cca půl roku trvající zkušenost s používáním esenciálních olejů, které jsou teď pro mě ještě o úroveň výš, než zelenáče. Zelenáče pro mě byly/jsou hlavně o čistění těla, které se mi myslím docela podařilo (a teda i ty půsty tomu strašně moc pomohly)…a teď jsou pro mě na řadě esenciální oleje, které působí na jemnohmotné úrovni, na úrovni emocí, záměrů apod. Dá se s nimi i hodně zajímavě experimentovat, pozorovat se, jak na který olej reaguju. Je to pro mě srdcovka, a tedy taky z toho důvodu pokud teď s někým mluvím o MLM, říkám, že dělám hlavně oleje. Zelenáče poskytuji dál stávajícím zákazníkům (samozřejmě se nebráním i novým, ale už to nedělám aktivně).

   Takže asi tak, snad jsem odpověděl na tvoji otázku,
   M.